Ubytovanie na Liptove v obci Lúčky – Kúpele  – samostatný apartmán na prízemí rodinného domu s jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou spálňou s možnosťou prístelky pre 2 osoby. Na každej izbe je TV. Celková kapacita 5+2.
  • V apartmáne je plne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. Kuchyňa je zároveň jedálňou aj spoločenskou miestnosťou. Sú tu kreslá, aj jedálenský stôl. Zdarma vieme poskytnúť detskú sedačku.
  • K dispozícii je jedna spoločná kúpeľňa pre obe spálne . Kúpeľňa je s masážnym sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom a s WC. K dispozícii je fén.

Pri rodinnou dome je veľká záhrada s altánkom a kamenným grilom, trampolínou, pieskoviskom, detským ihriskom a s možnosťou parkovania pre 4 autá. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi. 

V cene je wifi, parkovanie, malý uterák pre každé lôžko, posteľné obliečky, v zime kúrenie, celoročne využívanie dvora, ihriska a altánku s grilom – uhlie si treba zabezpečiť. Vieme zapožičať kotlinu s kotlíkom na guláš.